• 660-747-088
  • ks.sweetbaby@op.pl

sesja noworodkowa

feet-619534_1280

sesja noworodkowa

Porozmawiaj z fotografem!

Zanim wybierzesz się z dzieckiem na sesję, dowiedz się, czego możesz się spodziewać. Nie ma niewłaściwych pytań. Szczegółowa wiedza powiększa poczucie bezpieczeństwa i komfortu całej rodziny.
Chętnie wyjaśnię jak długo będzie trwała sesja, jak się przygotować, w jaki sposób będą robione zdjęcia.  Dzięki temu unikniemy nieporozumień i nerwów.

Pamiętamy o komforcie małego człowieka

Podczas sesji towarzyszyć mogą rodzice asekurujący dziecko. W studiu, w którym fotografowany jest noworodek jest ciepło (maluszki do zdjęć są często rozbierane). O tym, że dłonie fotografa i wszelkie akcesoria wykorzystywane podczas sesji muszą być czyste, nie ma nawet co wspominać – to oczywiste. Sesja trwa na ogół kilka godzin, dlatego pamiętaj, że maluszek musi coś jeść.

… o tym,  że to nownullorodek jest najważniejszy a siła tkwi w prostocie!

Koszyczki i inne gadżety są słodkie, ale najważniejszy jest bohater zdjęcia –noworodek.  „Zawsze pamiętajcie, że to mały człowiek, a nie marionetka, którą można ustawiać jak się chce” – mowi Agnieszka Dziduszkiewicz. W portrecie noworodka najważniejsze są jego emocje, jego minki, a nie tiule czy kokardy. Zwyczajne, proste ujęcia mają większą siłę niż kopiowane po wielokroć modne zdjęcia.

 

monika
monika

Leave a Comment

odwiedzający: