• 660-747-088
  • ks.sweetbaby@op.pl

sesja noworodkowa

baby-784608_1280

sweet-babySerdecznie Zapraszamy Maleństwa  między 4 dniem a 3 tygodniem życia na wspaniałą sesje noworodkową bijącą u rodziców na całym świecie wszelkie rekordy popularności.

Dlaczego tak jest?

Niemowlęta w pierwszym okresie swojego życia niezwykle się zmieniają. Z tygodnia na tydzień wyglądają inaczej. Dziecko w tym czasie jest niezwykle giętkie i plastyczne co bardzo ułatwia nam ułożenie w pełni bezpiecznych ,ale jakże uroczych póz. Zwykle w tym okresie dzieci bardzo dużo śpią, a sen ten jest na tyle głęboki że sesje odbywają się bez większych przeszkód.

Aby uchwycić w pamięci ten wspaniały okres dziecka rodzice decydują się na wspaniałą i profesjonalną sesje noworodkową. Jest to również cudowny prezent dla dziadków.

Z myślą o komforcie Mam, które w różny sposób dochodzą do siebie po narodzinach dziecka, na Państwa życzenie przyjeżdżamy do klienta do domu z całym potrzebnym nam sprzętem i omówionymi wcześniej rekwizytami.

Jednakże chcemy zapewnić iż w naszej ofercie dbając o komfort i wygodę swoich klientów ,mają Państwo do swojej dyspozycji w każdej chwili podgrzewacz, przewijak , czy środki higieniczne potrzebne dla dziecka. W czasie całej sesji robimy przerwy na ukojenie i przytulenie maluszka czy nakarmienie go. Wszystko musi iść spokojnym tempem dziecka bez zbędnego chaosu. Dodatkowo proponuje sesje przy relaksacyjnych melodiach dla dzieci.

Pragnę aby czas spędzony na mojej sesji zdjęciowej był dla Państwa wspaniałą przygodą i przeżyciem

 

Czas takiej sesji zdjęciowej może trwać od 2-4h w zależności od ilości stylizacji i naszej współpracy z maleństwem. Staram się jednak żeby sesje zdjęciowe nie umęczyły ani maleństwa ani rodziców i nie przekraczały 2 h.

W naszej ofercie otrzymują Państwo również

  • 15 zdjęć po profesjonalnej obróbce z logotypem firmy na płycie CD
  • 15 tych samych zdjęć pomniejszonych do rozmiaru do wstawienia na portale społecznościowe.
  • 5 zdjęć na papierze błyszczącym w formacie 21×15
  • Maksymalnie 3-4 stylizacje
  • Możliwe jest dokupienie pakietu z dodatkowymi 10 zdjęciami po profesjonalnej obróbce na płytę Cd za kwotę 30złotych

 

Spotykamy się również z zapytaniami od Państwa czy jest możliwość wykupienia u nas jako prezent dla przyszłych rodziców bonu na taką sesję.

Oczywiście że tak . Myślę że jest to wspaniały prezent dla rodziców. Wiele par w natłoku emocji jakie towarzyszą im przy narodzinach dziecka, zapominają o takich szczegółach jak sesja noworodkowa.  Często budzą się troszkę za późno. A pamiętajmy że po 4 tygodniu maleństwa już wiele rozumieją i współpraca nie jest już tak łatwa jak na początku ich życia 😉

odwiedzający: